NÜÜD MEIE VALIKUS OTE TOIDULISANDID

NÜÜD MEIE VALIKUS OTE TOIDULISANDID

Toidulisandid on üha enam populaarsust kogumas kuna nad pakuvad kehale nii erinevaid toiteaineid kui ka vitamiine. Toidulisandeid kasutatakse mitmetel erinevatel põhjustel: trenni tegemine, kiire eluviis, dieet, mineraalide või vitamiinide puudus, kauem kõhu täis olemise tunde jaoks ja veel mitmetel põhjustel. Toidulisandite kasutamine ei asenda mitmekesise toidu söömist kuid nad pakuvad kehale lisa aineid. Kindlasti ei ole ühe vitamiini tableti alla neelamine sama tervislik kui õuna söömine, selle tõttu tuleb ka toidulisandeid tarvitades olla ettevaatlik ning enda keha kuulata.

Turule on aga jõudnud uued toidulisandit otse Inglismaalt – OTE

OTE Toidulisandid
OTE on Inglismaal asutatud firma, mis spetsialiseerub just toidulisandite arendamisele. Toidulisandid on peamiselt sportlikele inimestele kes alustavad trenniga või on juba vanad tegijad.

Lisaks on valikus ka toidulisandeid igapäevaseks eluks nagu proteiinirikkad suupisted ning joogid, mis hoiavad kõhu kauem täis ning annavad kontrolli neile, kellele meeldib palju suupisteid süüa. OTE suupisted sisaldavad 22 grammi proteiini, mis täidab kõhtu ning kontrollib söögiisu, mis tähendab, et päeva jooksul süüakse vähem. Ka inimestele, kes teevad väga palju tööd on mõeldud – “Anytime bar” suupiste, mida võib süüa kui kõht hakkab tühjaks minema kuid elutempo on liiga kiire.

Kuna tervis on tänapäeva inimese kõige tähtsam vara, siis OTE toidulisandid on kõik PH neutraalsed, sinna ei ole lisatud suhkruid, kunstlike säilitusaineid ega ka maitseaineid. Lisaks on kõik tooted värvainete vabad ning kehale sõbralikud.

Toidulisandid treenides
Üldiselt kasutatakse toidulisandeid kas enne, pärast või trenni ajal.

Enne treeningut on vastavalt enda kehale valida kolme soovi vahelt: vee taseme säilitamine kehas; energia kogumine; kõrge intensiivsusega trenn. Igas valikus on erinevaid huvitavaid vahendeid, nagu näiteks: kohvi, šokolaadi/vanillitahvel, pähklitega suupisted, energiajoogid ning hüdratsooni kihisevad tabletid (hoiavad keha veesisaldust normaalsel tasemel, hoidmaks ära dehüdratsooni).

Pärast treeningut on võimalik valida aga kahe variandi vahel: trennist taastumine või proteiini söömine. Taastumise all on suurt rõhku pandud vedelikele, proteiinidele ning süsivesikutele. Samuti on proteiini vaja keha taastumiseks ning lihasetöö jaoks.

Treeningu ajal on võimalik valida kohese intensiivse energia, vedelike või hoidmaks keha energiavarusid. Kuna treeningu ajal kaotab keha palju vett, siis on vajalik ära hoida dehüdratsooni, mistõttu on OTE valikus mitmeid jooke ning muid vahendeid hoidmaks keha vedelikutaset.

Kokkuvõttes on OTE toiudulisandite valikus mitmeid erinevaid jooke, spordipulbreid, geele, tablette ning proteiinibatoone. Olles spordisõber või vajades kiiret ning tervislikku vahepala, on OTE suurepärane valik kuna kõik OTE tooted on lisaainete vabad ning välja töötatud oma ala tippude poolt. Kõiki eelpool mainitud tooteid on aga võimalik soetada meie e-poest!


Liitu uudiskirjaga ja saa 6% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 6% allahindlust oma esimeselt ostult!