• Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Toodet

Xenofit on Saksamaa ravimitootja Verla-Pharm tütarettevõte, mis loodi aastal 1988. Verla-Pharm on turuliider magneesiumravimite tootmises ja omab suurel hulgal teadmisi mineraalainete, vitamiinide ja süsivesikute osas. Sama teadmistepagasit kasutab ka Xenofit oma toodete puhul. Ühekülgne toitumine, stress, psühhiline pinge ja kehaline koormus kurnavad kõiki kestvusspordialadega tegelejaid. Selle tagajärjel tühjenevad organismi vitamiinide, mineraalainete, süsivesikute ja proteiini depood. Xenofiti tooteid kasutavad väga paljud harrastus- ja tippsportlased erinevatel kestvusaladel: jalgrattasport, suusatamine, jooksimine ja triatlon. Xenofit on ametlik Saksamaa Suusaliidu peasponsor. Tuntuimateks kasutajateks on olümpiavõitja ja maailmameister murdmasuusatamises Evi Sachenbacher- Stehle ja kahekordne maailmakarika üldvõitja Thobias Angerer.

Performance
Toidulisandite tootja Nutrico asutati 15 aastat tagasi Belgias, mis kasutab tänaseni oma toodangu puhul kaubamärki Performance. Aastal 2005 osteti farmaatsia ettevõte Besins Healthcare. Nutrico on turuliider Belgias ja müüb täna oma toodangut 25 Euroopa riigis. Kõik Nutrico tooted on dopinguvabad ning heakskiidetud (WADA) World Anti-Doping Agency poolt. Performance soovib oma sinises pakendis “Sports Nutrition” tootesarjaga pakkuda parimat just harrastussportlaste järjest kasvavale hulgale. Sobivad tooted sellest sarjast leiavad nii jooksjad, harrastusratturid, fitnessi fanaatikud kui kõik teised, kes regulaarselt tegelevad mingi spordiala või füüsilist koormust pakkuva harrastusega.

AquaSource 
Rohkem kui 18 aastat on ettevõte AquaSource pühendanud tervislike eluviiside propageerimisele, looduslike vahenditega. AquaSource asutati 1994.a., David Howell ja Robert Davidson poolt, kes on kaks juhtivat homöopaati Inglismaal.
AquaSource on pühendunud edendadama tervishoidu, kasutades selleks looduslikke allikaid / koostisosi. Luues erinevaid kõrge kvaliteetseid ja kõrge toiteväärtusega tooteid, mis on kõigile kättesaadavad. 
Kogu maailmas kasvab inimeste teadlikkus, kuidas teha valikuid, mis mõjutavad meie tervislikku seisundit ja ka meie elu. Tundub, et paljud asjad, mis mõjuvad negatiivselt meie tervisele ei ole meie kontrolli all.
Töödeldud toiduained, kiire elutempo ja kurnatud maapind, kõik see raskendab meil toituda tasakaalustatult, et kätte saada kõik olulised toitained. Mitte ainult toit, mida me sööme on puudulikud või madala toitainete sisaldusega, vaid mõningad toidu lisaaineid on osutunud väga ohtlikeks. Reostus ja muud keskkonnasaaste tegurid meie kehale, suurendavad vajadust mõnedele toitainetele meie organismis.
Üks viis on võtta toidulisandeid. Nii saate tagada, et omastate olulisi toitaineid ja seega hoiate ja kaitsta oma tervist. Toidulisand on praktiline lahendus, kuidas tagada teile ja teie perele vajalike toitainete omastavus, et säilitada tervis ja heaolu igaks päevaks.
Aquasource pühendub kvaliteetse loodusliku päritoluga allikatele, mis on loodud toetama keha ja tema elulisi funktsioone.
Puhtus on tootmise alus, nii tooraines kui ka tootmise protsessis. Kasutatakse ”Trufil” kapsleid, mis sisaldavad 100% aktiivseid koostisosi. Ei kasutata täiteaineid või sideaineid. Tooted on heaks kiinud ”The Vegan Society”. Kasutatud on ainult looduslikult toodetud CoQ10 - mitte sünteetilist.
Sinivetikad on pärit Upper Klamath Järvest, Oregon, kus on on kõige täiuslikum ja puhtam looduses kättesaadav toit meie planeedil. See on koht, kus on kõige vähem reostunud järv Maailmas. Erinevalt teistest, kes külmutavad oma vetikad, kasutab Aquasource enda patenteeritud kuivatusprotsessi, et säilitada ja maksimeerida toiteväärtus vetikates.
AquaSource, see on kirg leida looduslikud lahendused meie tervisele. Tooted töötavad kooskõlas meie kehaga, toetades looduslikke protsesse ja kaitsemehhanisme.Süsivesikud on üks kuuest organismile hädavajalikust toitainest. Nende esmaseks ülesandeks on keha energiaga varustamine. Seetõttu on süsivesikud sportlaste põhiliseks energiaallikaks. Süsivesikuid on kahte tüüpi: liht- ja liitsüsivesikud. Lihtsüsivesikud imenduvad organismis kiiremini ja annavad lühiajalist energiat, liitsüsivesikud imenduvad aeglasemalt ja neist saab energiat kauemaks. Kehas säilitatakse mõlemaid glükogeenina maksas ja lihastes, kus neid kasutatakse kergesti kättesaadava energiavaruna.
Uuringud on näidanud, et süsivesikurikka toiduga saab suurendada glükogeenivaru maksas ja lihastes. Sel moel saab parandada füüsilise pingutuse kestvust ja tulemust. Dekstroos ja fruktoos on lihtsüsivesikud, mis imenduvad kehas kiiresti ja pakuvad lühiajalist energiat. Maltodekstriin kuulub liitsüsivesikute hulka , kuid imendub seedekanalis kiiremini kui toidust saadavad liitsüsivesikud (nt tärklis riisist, pastast ja kartulitest) olles seetõttu ideaalseks energiaallikaks sportlastele keskmise ja pikemaajalise pingutuse korral.

Proteiinid ehk valgud on keerulised molekulid, mis koosnevad sadadest kuni tuhandetest väikestest omavahel seotud struktuuridest, mida nimetatakse aminohapeteks. Inimene vajab kahtekümmet aminohapet, nendest kaheksat nimetatakse asendamatuteks aminohapeteks, sest organism ei suuda neid vajalikus koguses ise valmistada. Seega peab ta neid saama toiduga. BCAA-d (e hargnenud ahelaga aminohapped) on sportlaste jaoks kõige paremini tuntud asendamatud aminohapped. Erinevad aminohapete kombinatsioonid moodustavad erinevaid valke, millel on kõigil oma funktsioonid. Valgud on näiteks ensüümide ja hormoonide koostiseks, kuid väga oluline on teada, et ka lihased moodustuvad valgust. Intensiivne treening lagundab lihaskudet ja seetõttu on oluline varustada organismi piisava koguse proteiinidega, et kehal oleks võimalik taastada ja kasvatada lihaseid. Sportijatel on kõrgenenud vajadus proteiinide järele ja toidulisandid saavad siin aidata kehale hädavajalike “ehitusmatejalide” pakkumisega.