• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

AquaSource Sea Power Algae 120tk: eluks vajalikud toitained

Aquasource’i merevetikate mõjujõud. Ainulaadne Vetikate Kombinatsioon

Antud toode sisaldab tervisele ja üldisele füüsilisele heaolule olulisi toitaineid. See on segu kolmest erinevast merevetikast; pruunvetikast, punavetikast ja rohevetikast koos AquaSource Algae´ga (sinivetikas).

Vetikate ühendamisel on toitainete tasakaalustatus suurem kui igaühes individuaalselt ning iga gramm sisaldab laias valikus toitaineid. Tootes on kuivatatud, orgaaniliselt looduslikud taimed, mitte ekstratid, milles puudub looduses leiduv tasakaal.

Pruunvetikas - Ascophyllum nodosum
AquaSource kasutab vaid parimat orgaanilist, metsikut Ascophyllum merevetikat, mis pärineb Norrast.
Korjatakse üksnes värskeid, elavaid metsikuid taimeid, mis puhastatakse, õhu käes kuivatatakse ja koheselt jahvatatakse. Mitte midagi ei ekstraheerita ega lisata. AquaSource Sea Power Algae toode, sisaldab igas grammis 200 korda rohkem rauda kui seda leidub peedilehtedes, mis on muidu kõige rauarikkam mullaskasvatatud juurvili. Samuti sisaldab see 100 korda enam joodi kui seda on üheski teises mullaskasvatatud juurviljas ja umbes 14 korda rohkem kaltsimumit kui seda leidub lehmapiimas.

Rohevetikas - Dunaliella Salina Algae
Dunaliella Salina vetikat teatakse kõige enam beetakarotiini-rikkaima loodusliku allikana (A-vitamiini eelühend), mis on mõjuvõimas antioksüdant. See on sügavpunane pigment, mis kaitseb vetikat ülemäärase valguse eest. Selles on enam kui 200 korda rohkem beetakarotiini kui seda leidub porgandites. Pange tähele, et looduslikest allikatest pärinev (nagu seda on vetikad) beetakarotiin on suurem sünteetiliselt tekkinud beetakarotiinist selle antioksüdantliku tegevuse käigus. Muud karotenoidid on alfakarotiin, luteiin, zeaksantiin ja krüptoksantiin.

Looduslikult kuivatatud orgaaniline Dunaliella Salina vetikas, mida kasutatakse Sea Power Algae tootes (mitte selle ekstrakt, mis leidub paljudes teistes toidulisandites), on rikkam klorofülli, polüsahhariidide, mineraalide, vitamiinide ja tähtsate rasvhapete (nagu seda on omega 3 ja omega 6, mis on kasulikud õlid ning toiduahelas liikunud edasi kalasse) poolest.

Punavetikas - Lithothamnion. Sp
Antud orgaanilist merevetikat korjatakse mineraalirikka ning saastevaba Atlandi põhjast. See orgaaniline merevetikas on kaltsiumirikas ja sisaldab laialdaselt muid mineraale ning kasvuelemente. Korallist vetikat, mille hulka antud punavetikas kuulub, peetakse üheks kõige jõulisemaks meresügavustes elutsevaks meretaimeks.

Mineraalid on olulised hea tervise saavutamiseks ja on eluliselt tähtsad paljude kudede, luude ja organite efektiivseks funktsioneerimiseks.

Sinivetikas - AquaSource Algae Aphanizomenon-flos-aquae (ladinakeelne nimetus)
AquaSource Algae on rikas laias valikus toitainete poolest, s.h. proteiin (sisaldab aminohappeid kergestiomistaval kujul), mineraalid, vitamiinid (rauarikkad, C-vitamiin, B12- vitamiin ja B5-vitamiin), antioksüdandid (k.a. karotenoidid), klorofüll, fükotsüaniin (haruldane sinine pigment), olulised rasvhapped ja muud kemikaalid, mis on tähtsad tervislikuks ajutegevuseks. Me oleme see, mida me sööme, seega miks rahulduda tavapärasega? Miks mitte kasutada AquaSource Sea Power Algae toodet oma tervisliku ja tasakaalustatud toitumise osana!

AquaSource Sea Power Algae on saadaval taimsetes kapslites, mis on sobilikud taimetoitlastele ja veegantitele.

Efektiivsuse suurendamiseks kasutage antud toodet koos Green Energy ja AquaSource Algae tootega.

Kasutamine:
Alustada 3 kapslit päevas. Suurendada kogust vastavalt vajadusele. Mitte võtta rohkem kui 6 kapslit päevas.