• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

AquaSource Green Energy: Anna oma kehale vajalikku energiat! 120 tk

Gree Energy on ainulaadne kombinatsioon kolmest looduslikust koostisosast, mis aitavad korraldada raku tervist ja optimaalse energia taset.

1. AquaSource Algae pärineb Upper Klamathi järvest – see on üks kõige puhtamaid ja mineraalide rikkamaid vetikaid maailmas.

2. Orgaaniline Alfalfa - toidu allikas mis kasvab igal pool. Lutsern on tuntud oma pikkade narmasjuurte poolest, mis koguvad mineraale, aminohappeid ja muid vajalikke toitaineid mida saab mullast. Alfalfa annab kontsentreeritud toitaineid väga kergesti seeditaval kujul.

3. Hawai Spirulina - lihtsalt parim Spirulina vetikas mis on olemas. See on kasvanud looduslikult ideaalses kliimas, Hawail. See on puhas, tagades hea kvaliteediga toitained.

Green Energy on üks ettevõtte AquaSource parimaid tooteid, mis on müügil olnud aastaid. See on unikaalne koosmõju kolme loodusliku toitaine vahel.

Erinevalt teiste tarnijatega, ei ole AquaSource Vetikad kunagi külmutatud, ega puutu kokku kõrge temperatuuriga kuivatamisel, mida kasutavad enamik teisi tootjaid vetikate kuivatamisel. AquaSource patenteeritud bioaktiivne Dehüdratsiooni ® protsess tagab maksimaalse toiteväärtuse säilimise.

Kasutamine:
Võtke 3 Green Energy kapslit päevas, et aidata oma kehal toime tulle tänapäeva nõudliku elutempoga.